Kaubandusliku loosikampaania ‘‘Rõõmu loomiserõõm!’’
1. Loosikampaania alguskuupäev: 16.märts 2023. Loosikampaania lõppkuupäev: 30.märts 2023.
2.  Loosikampaanias ja auhinna jagamisel osalemiseks tuleb 16.märtsist 2023 kuni 29.märtsini 2023 sooritada ost veebipoes www.barbora.ee (ostude hulka ei tohi kuuluda keelatud tooted – alkohol, tubakatooted, ravimid, energiajoogid, alkoholivabad õlled ja veinid) ning hoida alles ostu tõendav dokument (ostunimekiri – kauba kättetoimetamist tõendav dokument või vastav ostutšekk) ja registreeruda Loosikampaanias osalemiseks vastavalt kampaaniareeglites sätestatule.
3. Täites Loosikampaania tingimusi rohkem kui ühe korra, registreeritakse Loosikampaanias osaleja loosimisele mitu korda.
4. Üks ostutõendav dokument saab võita vaid ühe auhinna.
5. Samuti on võitjatel võimalus iseü hendust võtta telefonil 55566369 ja leppida kokku auhinna kättesaamine kuni 30.aprillini 2023. Pärast seda kuupäeva auhindu enam ei väljastata ja need lähevad Teenusepakkuja omandisse.
6. Võidetud auhinna kättesaamiseks tuleb võitjal esitada ostu tõendav dokument koos vastava tellimuse numbriga ja isikuttõendav dokument (pass/ID-kaart). Pärast auhinna kättesaamist ei saa võitja auhinna osas loosi korraldajatele pretensioone esitada.
7. Kui auhinna võitja on alaealine, saab auhinna vastu võtta tema seaduslik esindaja, näidates ette auhinna võitja ja esitades tema isikut tõendava dokumendi (pass, juhiluba või isikutunnistus).
8. Osaleja registreerimiseks esitataval (ja võidu lunastamiseks ette näidataval) ostudokumendil peab olema näha ostutšekile vastav tellimuse number, mis peab olema identne loosi võitnud registreeritud tellimuse numbriga ja märgitud ostuga, mis on sooritatud ajavahemikus 16.märtsist 2023 kuni 29.märtsini 2023.
9. Auhinda ei väljastata, kui Loosikampaania võitja:
1.1.1. ei suuda esitada kampaaniareeglites märgitud isikut tõendavaid dokumente või kui dokumentidel märgitud andmed ei ühti Loosikampaania ajal tehtud registreeringuga, mis osutus võitjaks;
1.1.2. on registreerinud sama tellimuse numbri rohkem kui üks kord;
1.1.3. on registreerinud tellimuse numbri asemel muu ostudokumendis märgitud numbri;
1.1.4. on registreerinud sama tellimuse numbri, muutes selles olevad sümbolid sarnaste vastu;
1.1.5. on täiendanud tellimuse numbrit täiendavate sümbolitega või muutnud sümbolite kombinatsiooni;
1.1.6. ei esita õigusaktide nõuete kohaselt võitja tuvastamiseks piisavalt teavet.
10. Loosikampaania korraldaja kogub ja töötleb Kaupade ja teenuste loterii seaduses sätestatud isikuandmeid – ees- ja perekonnanime. Andmeid kasutatakse Loosikampaania võitja välja selgitamiseks ja avaldamiseks. Loosikampaania korraldaja registreerimisandmeid säilitatakse 5 aastat.
Ostle e-poes